Naše chytré aplikace pro mobilní telefony

Abychom vám usnadnili monitorování výtluků na silnicích, připravili jsme pro vás nový responzivní web Výmoly.cz, díky kterému můžete na webu ale i z libovolného mobilního zařízení přidávat výtluky a nebezpečné úseky, se kterými se na cestách setkáte. Responzivní web funguje na zařízeních s operačním systémem iOS, Android i Windows.

Vyzkoušet nový web Výmoly.cz

Mobilní aplikace Výmoly.cz

Používáte chytré mobilní telefony? Usnadněte si monitorování výtluků, stáhněte si mobilní aplikaci Výmoly a nahlašte výmoly jednoduše a rychle přímo z terénu.

V roce 2017 vám představujeme aktualizované mobilní aplikace pro operační systémy iOS a Android.

 

Mobilní aplikace Výmoly – iOS (2017)

iphone-appPro vlastníky zařízení iPhone a iPad je k dispozici mobilní aplikace Výmoly od roku 2012. Stáhněte si současnou verzi aplikace (2017) zde:

Aplikace pro iOS (iPhone, iPad)

Mobilní aplikace Výmoly – Android

android-appVlastníci chytrých telefonů s operačním systémem Android používají aplikaci Výmoly.cz od roku 2013. Aktuální mobilní aplikaci Výmoly pro Android (2017) stahujte zde:

Aplikace pro Android smartphony – Omlouváme se, aplikace momentálně není dostupná. Použijte prosím web Výmoly.cz (lze použít i na mobilu).

Mobilní aplikace Výmoly – Windows Phone 8

windows-app

Pro vlastníky mobilních telefonů a zařízení s operačním systémem Windows jsme připravili nový responzivní web Výmoly.cz, který umožní i těmto uživatelům zapojit se mezi aktivní „výmoláře“.

Novinka: Výtluky nahlásíte i pomocí telefonu 703 39 27 37

Nedaří se vám výtluky z nějakého důvodu nahlásit? Zavolejte nám na tel. č. 703 39 27 37 a nahlašte lokaci, rozsah a závažnost výtluku na silnici. Děkujeme Vám

Sledujte nás na Facebooku a žádná novinka vám neunikne!