vymoly-27

Soutěžte s Výmoly.cz na Radiožurnálu o poukaz na ubytování pro dva!

V Motožurnálu na ČRo1 Radiožurnál, který je mediálním partnerem projektu Výmoly, můžete v týdnu od 21. do 25. května 2012 vyhrát v soutěži poukaz na víkendový pobyt pro dvě osoby dle výběru v hotelích v Česku, na Slovensku nebo v Rakousku v hodnotě téměř 4 tisíce korun.

Soutěžní otázky týkající se projektu Výmoly.cz a výtluků na silnicích

V soutěži s projektem Výmoly.cz a Nadací pojišťovny Generali stačí správně odpovědět na otázky v Motožurnálu, týkající se výtluků na silnicích, škod, které způsobují na autech, zodpovědnosti za díry v silnici, možnosti pojištění proti škodám způsobeným výtluky, náhrad škody, nebo na otázky týkající se samotného projektu Výmoly, jeho historie.

Soutěžní otázka je připravena vždy pro jednoho soutěžícího, který se dovolá nejrychleji. Odpovíte-li na soutěžní otázku sami bez nápovědy na tel. č. 221 552 155, je cena vaše. Správnost odpovědi bude ověřena odborníkem na dané téma po odpovědi posluchače. Nebude-li otázka správně zodpovězena, šanci dostává druhý a třetí posluchač.

Pět soutěžních otázek každý den na Radiožurnálu

Každý den se hraje o pět poukazů na víkendové pobyty dle výběru pro dvě osoby v hodnotě téměř 4 tisíce korun. Zvolit si můžete z vybraných hotelů v České republice, na Slovensku nebo v Rakousku.