Novinky na webu Výmoly.cz pro ročník 2013

Dali jsme si záležet! Vyladili jsme portál Výmoly.cz tak, aby byl co nejpříjemnější k užívání. Jaké nové funkce jsme pro vás připravili do začátku ročníku 2013? A kde například můžete nahlásit chyby objevené na webu Výmoly.cz nebo v mobilních aplikacích?

Editujte a mazejte chybně přidané výmoly

V průběhu 12 hodin od nahrání výmolu na Výmoly.cz máte možnost editovat a mazat nahranou aktivitu.

Nahrávejte videa z YouTube i z Facebooku

Na Výmoly.cz můžete vkládat videa pocházející z YouTube i z Facebooku. Stačí při vytváření nebo aktualizaci výtluku vložit odkaz na samotné video, které vám YouTube nebo Facebook jednoduše vygenerují. Odkaz může v první chvíli vypadat složitě, ale nebojte, poradíme si s ním.

Diskutujte o jednotlivých výmolech

V levé dolní části je u každého výmolu prostor k volné diskuzi. Zde můžete přidávat jakékoli své postřehy a komentáře k danému výmolu. Tyto diskuze nejsou odesílány správcům silnic.

Naopak pravá část zůstává určena pro kontrolu aktuálního stavu výtluku a informace z ní odcházejí správcům silnic.

V soutěžích každé nové sezóny začínají všichni od nuly

Spolu se začátkem každého nového ročníku soutěží jsou vynulovány dosavadní bodová hodnocení a žebříčky. O své nasbírané body se ale bát nemusíte, zůstaly archivovány a počet získaných bodů za každý ročník se objeví u vašeho profilu spolu s umístěním, kterého jste v předchozím období dosáhli.

Stejně tak je vynulováno i hodnocení u jednotlivých výtluků. V historii výtluku pak naleznete informaci o tom, kolika bodů a jakého umístění daný výtluk dosáhl v minulých ročnících.

Chcete své výtluky vrátit do soutěže v dalším ročníku? Aktualizujte!

K tomu, aby byl váš výtluk opět zařazen do nového ročníku soutěže o Nejhorší díru v republice, jej stačí zajít zkontrolovat, vyfotit a aktualizovat jeho stav na www.vymoly.cz kdykoli v průběhu aktuálního soutěžního období (čím dříve, tím samozřejmě lépe).

Sdílejte nahrané fotografie na sociálních sítích

Každý nahraný výmol můžete sdílet svým přátelům na sociálních sítích.

Vyladili jsme spoustu dalších detailů pro lepší práci s portálem Výmoly.cz

Na portále Výmoly.cz jsme vyladili celou řadu dalších funkcí, které sice nejsou na první pohled vidět, ale fungují nyní sofistikovaněji a v konečném důsledku zpříjemní práci s tímto portálem nám všem. Například můžete zaregistrovat, že portál Výmoly.cz nyní běží rychleji. 

Duplicitní výmoly a chyby můžete nahlásit

Pomocí ikonky "Nahlásit problém" je možné zabránit nepřesným informacím, které by byly nahlašovány správcům silnic. Narazíte-li proto například na duplicitně nahlášené výmoly nebo silniční úseky, informujte nás, duplicity je nyní možné sloučit, aniž by došlo ke ztrátě dat.

Upozorněte nás na chyby, které objevíte

Pokud u webu Výmoly.cz nebo v mobilních aplikacích narazíte na nějakou chybu nebo problém, upozorněte nás na to, prosíme, prostřednictvím e-mailu info@vymoly.cz nebo Facebookové skupiny určené přímo pro hlášení chyb. Za všechny vaše postřehy děkujeme!