Foťte výmoly a vyhrávejte v soutěžích na Výmoly.cz

Výmoly na silnicích jsou fotogenické. Rády vám postojí modelem a za fotky nebudou chtít žádný honorář. Naopak, když jich vyfotíte hodně, nebo zdokumentujete vývoj mnohých výtluků v průběhu roku, dopomohou vám k výhrám na Výmoly.cz. Tak hurá do toho!

Projekt Výmoly.cz bude díky generálnímu partneru Nadaci pojišťovny Generali i v roce 2014 odměňovat nejaktivější "výmoláře" hodnotnými cenami. Letos se výhry dostanou k ještě více výhercům. Každý měsíc od dubna do října totiž Výmoly.cz odmění 3 nejaktivnější uživatele a na konci roku si odměny odnese 6 nejaktivnějších výmolářů, z toho 3 z řad zpravodajů Zelené vlny.

Jak získáváte body na Výmoly.cz

Přidávejte nové výtluky. Za každý nově přidaný výtluk obdržíte na své konto 10 bodů. Pozor na duplikáty. Jakmile je objevíme, slučujeme je do dříve nahlášených výmolů. Za duplikáty se vám tedy body nepřičtou.

Aktualizujte již nahlášené výtluky. Změnilo se s nahlášeným výtlukem něco? Zhoršil se? Nebo je už naopak opravený? Aktualizujte stavy výtluků, se kterými se na svých cestách setkáváte. Za každou takovou aktualizaci vám přičteme 5 bodů.

Okomentujte fotky, které vás něčím zaujaly. Máte-li aktuální informace o daném úseku, napište o tom druhým v diskuzi zde na vymoly.cz. Odměníme vás 3 body.

Získávané body se vám sčítají po celý rok.

Staňte se výmolářem měsíce

Od dubna do října 2014 vyhlašujeme 3 nejaktivnější výmoláře měsíce. Všichni 3 si vždy odnesou pětisetkorunovou odměnu a samozřejmě i skvělý pocit z užitečné pomoci.

V soutěži je možné obdržet ceny opakovaně, ne však ve 2 po sobě následujících měsících. Vyhrajete-li některou z cen např. v květnu, další cenu můžete vyhrát zase v červenci.

Chcete pomáhat? Buďte výmolářem roku

Všechny body nasbírané od 1. dubna do 31. listopadu 2014 se vám sčítají do celoroční soutěže. V té odměníme 3 absolutně nejaktivnější výmoláře roku. Odnesou si ceny v hodnotě 6.000, 4.000 a 2.000 Kč.

Soutěž pro zpravodaje Zelené vlny ČRo1 Radiožurnál na Výmoly.cz

Samostatně odměníme ty nejaktivnější výmoláře, kteří jsou zároveň zpravodaji Zelené vlny ČRo, mediálního partnera projektu. Tři nejaktivnější výmoláři z řad zpravodajů Zelené vlny si odnesou ceny v hodnotě 3.000, 3.000 a 3.000 Kč.

V rámci celoročního vyhodnocení si každý soutěžící může odnést pouze jednu ze šesti avizovaných cen. V praxi to znamená, že když se stanete nejúspěšnějším zpravodajem Zelené vlny a patříte zároveň na 1. místo nejúspěšnějších výmolářů roku, odnesete si cenu v hodnotě 6.000 Kč (1. místo jako výmolář roku) a vaše místo mezi zpravodaji Zelené vlny bude postoupeno dalšímu soutěžícímu v pořadí.

Aby naše silnice byly lepší

Focením výtluků a monitorováním jejich vývoje nejen vyhráváte, ale především pomáháte správcům silnic sledovat aktuání stav silnic a rozhodovat o jejich efektivních opravách. Za to vám patří velký dík.