Výzva pro vysokoškoláky! Pište diplomku o ekonomických dopadech stavu českých silnic

Hledáte zajímavé téma pro svou diplomovou či bakalářskou práci a zajímá vás téma dopravy a ekonomiky dopravy, logistiky a přidružených oborů? Chcete, aby vaše diplomová práce nebyla jen teorií, ale byla spojena s něčím praktickým a užitečným? Máme pro vás výzvu! Spolupracujte aktivně při psaní své bakalářské nebo diplomové práce s projektem Výmoly.cz!

Téma diplomové práce

Projekt Výmoly.cz se snažíme neustále rozvíjet a proto jsme se rozhodli oslovit studenty, kteří by měli zájem rozvíjet ve své diplomové práci téma:

  • Individuální a celospolečenské ekonomické dopady stavu českých silnic

Cílem práce bude mimo jiné analyzovat, jak se ekonomicky promítne kvalita stavu silnic na zvýšených nákladech při údržbě vozidel či vozového parku. Zaujalo vás toto téma nebo jste si zvolili podobné tématické zaměření své bakalářské či diplomové práce? Neváhejte a kontaktujte nás pro další spolupráci!

Proč s Výmoly.cz spolupracovat?

Nabízíme vám:

  • zprostředkování studijní praxe,
  • spolupráci na rozvoji zajímavého tématu a samotného projektu Výmoly a
  • získání potřebných dat z naší databáze pro vaši diplomovou práci.
  • Nejlepší práce bude ohodnocena odměnou 5000 Kč!

O projektu Výmoly.cz

Projekt Výmoly realizuje ve spolupráci se sponzory a partnery společnost Plus Design & Marketing s.r.o. Více o projektu Výmoly se dozvíte na stránce O projektu Výmoly.cz a v článcích našeho magazínu.

Kontaktujte nás!

Zaujala vás tato nabídka? Kontaktujte nás!

Ing. Petr Čaník

Tel.: +420 604 163 300

E-mail: petr@canik.cz