Sympatizujete s projektem Výmoly.cz? Nominujte jej na Křišťálovou Lupu 2011!

Milí motoristé, cyklisté a další účastníci dopravy,

je vám sympatický projekt Vymoly.cz? Líbí se vám, jak upozorňuje na rozbité české silnice? Podpořte tento unikátní projekt právě nyní a nominujte Vymoly.cz v soutěži Křišťálová Lupa 2011 v kategorii Inspirace roku. Zviditelníte tak užitečný a unikátní projekt českého Internetu.

Jak hlasovat?

  • Na stránce Křišťálová Lupa 2011 – Nominace vyberte kategorii Inspirace roku a zadejte www.vymoly.cz
  • V této kategorii můžete nominovat další 2 projekty (klikněte na tlačítko se symbolem Plus + a vyplňte pole)
  • V ostatních kategoriích můžete nominovat další své oblíbené projekty
  • Vyplňte povinné údaje označené hvězdičkou
  • Opište bezpečnostní kód a své nominace odešlete kliknutím na tlačítko Odeslat

Křišťálová Lupa 2011 – Cena českého Internetu

Anketa Křišťálová Lupa každoročně oceňuje nejzajímavější a nejpopulárnější projekty a služby českého internetu. Projekty a webové stránky je možné nominovat pouze do 4. září 2011. Veřejné hlasování o pořadí v jednotlivých kategoriích bude probíhat od 19. září do 25. října 2011. Slavnostní vyhlášení ankety proběhne 23. listopadu 2011.

Výmoly 2011 – unikátní projekt českého Internetu

Projekt Výmoly 2011: Najděme nejhorší díru v Česku v letošním ročníku aktivně upozorňoval na kritický stav českých silnic, vyžadoval jejich nápravu a rozpoutal veřejnou diskuzi na toto téma v řadě klíčových médií. V netradiční soutěži byly vyhodnoceny nejhorší díry na českých silnicích, které obdržely v květnu 2011 své anticeny.

Ambice projektu Výmoly jdou však ještě dál. Autoři plánují tento projekt rozvíjet, komunikovat s odpovědnými úřady, neustále monitorovat katastrofální úseky českých silnic a vyvíjet aplikace s praktickým využitím pro motoristy i silničáře. Cílem projektu je pomáhat českým řidičům v boji za lepší a bezpečnější silnice.

Budeme rádi, když tento projekt podpoříte i vy. Dejte projektu Výmoly.cz Křišťálovou Lupu 2011 – Cenu českého Internetu! Nominujte Výmoly 2011 na Inspiraci roku!